...Družina, která má styl

Články, čili blog: Starou sekci s materiály ke hře nahrazuje blog. Vše co tam bylo dřív je zachováno ve starších článcích, ale zároveň tam bude pokračovat publikování nových rozhovorů a článků o našem hraní, nápadech a cílech.

Zamyšlení: První "hovor na ICQ" (čili nějakou řekněme lame-úvahu nad RPG a tím, proč jsou obecně známé věci fakt platné) jsme publikovali v sekci Asterion. Jestli se líbila, napište na fórum, jestli ne, stěžujte si na fóru.

Konsolidace: Cca po roce obměňujem sestavu, tak uvidíme co z toho nakonec vyleze. V denících se těšte na nové hrdiny, nové autory a ve hře na další interakce a vůbec na "světlejší zítřky".

Postavy: Všichni můžete přidávat k postavám i drobné informace o hráčích. Odkaz lze použít jako inspiraci. Více informací poskytne Havi.

Kde to sakra jsem?

Vítej, nacházíš se na stránkách Bohunické družiny: Skupiny (=klanu) lidí hrajících hru Dračí doupě. Dračí doupě je multiplayer akčně-strategicky-logicky-budovatelsky-tahově-real-time RPG které tvoří to absolutně nejlepší z české produkce vůbec. Více o této hře bylo k přečtení na stránkách našeho spřáteleného Clan-Leadera Lischaie, ale už tam nic není, a tak sháníme náhradní odkaz.

Jsme z Brna, máme klubovnu v Bohunicích a hrajeme na Asterionu zatím v rozmezí 1. - 5. úroveň. Tyto stránky vznikly jako drobná prezentace našeho hraní a snad i způsob interakce s jinými družinami a možnost vyměňovat si názory a zkušenosti.

Nahoru

Díky za přečtení. Design by Godric.
Neoveská družina | klub KoRH | XHTML Valid | CSS Valid | Vygenerováno za 0.0017 sekund | Pro nejlepší zobrazení použijte Firefox